Dla biznesu

Prawo spółek (obsługa korporacyjna)

Obsługa Korporacyjna Spółek

Obsługa Korporacyjna Spółek (też Obsługa Prawna Spółek) to szeroki wachlarz usług kierowanych do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w formie spółki. Prowadzenie działalności w formie spółki wymaga od właścicieli i partnerów bardzo dobrego rozeznania w kwestiach prawnych lub wsparcia ze strony wykwalifikowanego w tym zakresie podmiotu.
W zależności od potrzeb spółki Obsługa Korporacyjna może obejmować:

 • – usługi doradcze,
 • – wsparcie w bieżącej działalności,
 • – sporządzanie i opiniowanie umów (m.in. umów o współpracy),
 • – reprezentację procesową.

To w jakim zakresie dana spółka korzysta z usług oferowanych w ramach obsługi prawnej zależy przede wszystkim od jej potrzeb, które mogą być podyktowane formą prowadzonej działalności, bieżącą sytuacją spółki lub rozbieżnościami w interesach/podejściu dotychczasowych wspólników. Dlatego nawiązując współpracę z Kancelarią Prawną oferującą obsługę korporacyjną i prawną warto wybrać podmiot świadczący szeroki wachlarz usług i oferujący elastyczne warunki współpracy. W ten sposób będziemy mogli korzystać z poszczególnych usług pomocy prawnej zawsze, kiedy pojawi się taka potrzeba.

Obsługa Korporacyjna – Warszawa

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klienta Biznesowego działająca na terenie miasta Warszawa Kancelaria Prawna Jurczewski Kępka-Mariański i Wspólnicy oferuje kompleksową obsługę prawną w zakresie prawa spółek, w tym m.in.:

 1. zakładania spółek handlowych,
 2. przekształcania, likwidacji spółek handlowych,
 3. restrukturyzacji oraz optymalizacji przedsiębiorstw,
 4. wsparcia prawnego w bieżącej działalności spółek,
 5. obsługi wspólników, udziałowców, akcjonariuszy oraz organów spółek,
 6. przygotowania dokumentacji korporacyjnej, w tym: uchwał, umów i porozumień wspólników oraz umów o współpracy oraz umów inwestycyjnych,
 7. wsparcia w zakresie sporów korporacyjnych – m. in. w sprawach o wyłącznie wspólnika, uchylenie lub stwierdzenie nieważności uchwał, odpowiedzialności zarządu spółki,
 8. negocjowania oraz przygotowania kontraktów handlowych,
 9. reprezentacji podmiotów gospodarczych przed regulacyjnymi organami administracji publicznej oraz w postępowaniach przez sądami powszechnymi.

Obsługa Prawna Spółek Warszawa – Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy podmiotem o ugruntowanej pozycji na rynku. Współpracujemy ze spółkami posiadającymi siedziby na terenie miasta Warszawa, jak również podmiotami zarejestrowanymi w innych lokalizacjach i prowadzącymi działalność w Stolicy. Wspieramy naszych Klientów w realizacji celów biznesowych, przy jednoczesnym założeniu działalności firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Prawo traktujemy jak narzędzie, które w rękach eksperta służy najlepszemu interesowi spółki, firmy czy marki.

To, co wyróżnia nas w branży usług prawnych to podejście do Klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie musicie być Państwo obeznani z terminologią prawną i prawniczą, jak również wszystkimi zawiłościami gałęzi prawa w obrębie, których obracacie się ze względu na charakter prowadzonej działalności – w przeciwnym razie nie potrzebowalibyście naszej pomocy. Dlatego w rozmowach z Mocodawcami posługujemy się czytelnym i zrozumiałym językiem, który pozwala nam na budowanie partnerskiej współpracy i zaufania.

Obsługa Korporacyjna i Prawna – Zapraszamy do Współpracy

Przedsiębiorców zainteresowanych korzystaniem z obsługi korporacyjnej spółek zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Pomoc świadczymy w ramach umów stałej współpracy z Kancelarią Prawną oraz pomocy doraźnej. Zapewniamy przy tym fachowe i rzetelne podejście do sprawy, przyjemny kontakt i należyte zaangażowanie członków naszego Zespołu.

Dla biznesu
Postępowanie egzekucyjne, restrukturyzacja oraz upadłość
Umowy i transakcje handlowe
Nieruchomości komercyjne
Rynki kapitałowe
Prawo spółek (obsługa korporacyjna)
Postępowania przetargowe (zamówienia publiczne)
Rozwiązywanie sporów, procesy sądowe, postępowania przed sądami arbitrażowymi
Kancelaria RODO
Dla osób prywatnych
Pomoc w uzyskaniu odszkodowania
Odrzucenie spadku
Restrukturyzacja firmy
Prawnik od spraw komorniczych
Adwokat: Odszkodowania i dochodzenie odszkodowań
Zniesienie współwłasności – Adwokat
Adwokat zasiedzenie
Adwokat podział majątku
Adwokat od alimentów
Kredyty walutowe
Adwokat od spadków
Adwokat od spraw rozwodowych
Adwokat upadłość konsumencka
Adwokat prawo karne
Kiedy warto skorzystać z pomocy adwokata od prawa rodzinnego?
Radca prawny nieruchomości
Zespół
Kamil Jurczewski
Wojciech Kępka-Mariański
Magdalena Nowosadzka
prof. nadzw. dr hab. Marcin Jurgilewicz
Martyna B. Szczygielska
Paulina Chrzan